Gry erotyczne urozmaici twoją przygodę w sypialni

Gorąca temperatura między partnerami to ważny element związku. Aby pożądanie kwitło, można sięgnąć po środki, które wzbogacą doznania i spotęgują pożądanie. Pomocne mogą być gry erotyczne dla par. Tego typu gry rozwijają kreatywność w sypialni, wprowadzając kochanków na nowy poziom seksualności. Wzmacniają bliskość i dają dużo uśmiechu, który w pewnym momencie zmienia się w westchnienia ekstazy.

Planszowe gry dla dorosłych

Gry erotyczne to świetny sposób na odgonienie nudy i miłe spędzenie czasu, który po grze lub nawet w jej trakcie może się rozwinąć w bardzo interesującym kierunku. Najczęściej polecane gry to między innymi „Sekrety nocy”, wydawnictwa Scala, „Arkana miłości”, wyd. Rebel, „Rozkosz”, wydana przez Razem, „Gorące igraszki” – również od Razem, „Zostań mistrzem seksu oralnego”, wyd. Danhoss, czy „50 twarzy zniewolenia”, wydana przez Grammi. Każda z wymienionych jest grą karcianą, w której wykonywane są zadania opisane na kartach. Dodajmy – czasami bardzo niegrzeczne zadania. Nieco inny sposób na wybór erotycznego wyzwania daje „Sex ruletka”, wydawnictwa 10 Languages. Tutaj także padają pytania i pojawiają się zadania, ale są one losowane poprzez kręcenie kółkiem, co może potęgować element zaskoczenia.

Gry erotyczne z gadżetami

gry erotyczne

Oprócz kart, gry erotyczne dla par mogą zawierać także zabawki, które wprowadzą zmysłowy nastrój lub pomogą spełnić niektóre z wyzwań. Mogą to być:

  • piórko do stymulacji dotykowej najczęściej miejsc szczególnie czułych, stref erogennych,
  • kajdanki lub tasiemka, które mogą posłużyć do związania partnera, tak by doznania, jakie mu dajemy były tym bardziej przyjemne,
  • opaska na oczy – tu także ograniczamy działanie jednego ze zmysłów, aby podbić intensywność odczuwania zapachu, smaku i dotyku,
  • wibrator, kulki gejszy lub inne zabawki erotyczne – do zadań specjalnych,
  • świece, których światło otuli kochanków i stworzy intymną atmosferę.

Gry erotyczne to cudowny sposób na urozmaicenie wspólnego wieczoru. Pomoże poznać skryte pragnienia partnera i zrealizować je, co sprawi parze dużą przyjemność.

Powrót na górę