Czy powinnam kupić wibrator motylek?

Wibrator motylek to jeden z najpopularniejszych gadżetów erotycznych. Podobnie jak inne akcesoria erotyczne, może być doskonałym urozmaiceniem życia seksualnego. Czy jednak dla każdego?

Motylek wibrator – co to jest?

motylek erotyczny

Wibrator typu motylkowego od innych rodzajów wibratorów odróżnia kształt. „Motylek” ma kształt wzorowany na owadzie, od którego zaczerpnął nazwę. Urządzenie to – dzięki specyficznemu kształtowi – szczególnie dobrze nadaje się do stymulacji łechtaczki. Większy element wibratora – podobnie jak w przypadku wibratora klasycznego – jest wprowadzany do pochwy i służy do stymulacji wewnętrznej. Element mniejszy – przypominający czułki motyla – jest specjalnie wyprofilowany w ten sposób, aby stymulować łechtaczkę. Stymulacja wewnętrzna, stymulacja zewnętrzna; pieszczoty łechtaczki i pieszczoty pochwy – motylek erotyczny masażer z SexShop112 oznacza więc podwójną przyjemność!

Jakim paniom polecamy motylek wibracyjny?

Wibrator w kształcie motylka to propozycja dla tych pań, dla których jednakowo ważna jest równoczesna stymulacja łechtaczki i pochwy. Taka podwójna stymulacja w wielu wypadkach może być koniecznością – kobiety z trudnościami w osiągnięciu orgazmu mogą wymagać takiej podwójnej stymulacji, aby wogóle mieć możliwość zaspokojenia erotycznego.

Wibratory typu „butterfly” sprawdzają się bardzo dobrze zarówno jako narzędzia do masturbacji, jak i urozmaicenie seksu partnerskiego. Szczególnie dobrze w tej ostatniej roli sprawdzą się wibratory motylki mocowane do uprzęży. Warto zaznaczyć, że wibrator motylek mocowany do uprzęży równie dobrze może służyć parze lesbijskiej, jak i heteroseksualnej!

Czy powinnaś kupić wibrator motylkowy? Zdecydowanie tak, jeśli kluczowa jest dla Ciebie jednoczesna stymulacja łechtaczki i pochwy. Jeśli natomiast wolałabyś od swojego gadżetu erotycznego otrzymać jedynie jedną z tych przyjemności – postaw na wibrator klasyczny lub łechtaczkowy!

Powrót na górę