Wibratory erotyczne — jak urozmaicić seks?

Gadżety erotyczne są w użytku od wieków, jednak dopiero w ostatnim czasie zyskują popularność, a ludzie bardzo chętnie się nimi chwalą. Korzystanie z zabawek takich jak wibratory erotyczne przestało być wstydliwe, a stało się modnym i świadomym podejściem do seksu. Kiedy warto sięgnąć po gadżety erotyczne? Jakie wyróżniamy rodzaje wibratorów?

Wibratory erotyczne — popularne rodzaje

wibratory erotyczne

Wybór wibratora może być problematyczny, w szczególności dla osób, które dopiero zaczynają zabawę z gadżetami erotycznymi. Jeśli chodzi o wibratory erotyczne z SexShop112.pl, można wyróżnić:

  • wibrator króliczek — wiele kobiet chwali sobie jego działanie i twierdzi, że jest to szybka droga do orgazmu. Taki wibrator ma dwa wypusty: jeden, który umieszcza się we wnętrzu pochwy – ma za zadanie stymulować punkt G, a drugi służy do masowania łechtaczki. Taka podwójna stymulacja to idealny sposób na przyjemność
  • klasyczny wibrator — klasyczny wibrator to coś, na co najczęściej decydują się kobiety. Takie sprzęty zazwyczaj różnią się wielkością i ilością trybów. Przed zakupem takiego sprzętu warto sprawdzić opinie użytkowników i wybrać dobrą opcję dla początkujących.
  • pulsator — jest to nietypowy i nowoczesny sprzęt, który wygląda jak klasyczny wibrator. Jego wyjątkowe działanie polega na samodzielnym wykonywaniu posuwistych ruchów, które są idealnym odwzorowaniem tych, które odczuwa się podczas seksu.

Kiedy warto zdecydować się na wibrator?

Wibrator to dobre rozwiązanie dla samotnych kobiet, które mają wysokie libido. Pozwala na samotną masturbację i skuteczne zaspokojenie potrzeb seksualnych. Jednak wibrator to również dobry sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Świetnie sprawdzi się w sypialni u par, którym znudził się klasyczny seks i szukają innowacyjnych sposobów na bliskość.

Powrót na górę