Jak wybrać najlepszy silikonowy wibrator dla siebie?

Istnieje tak wiele różnych rodzajów wibratorów na rynku w tej chwili. Od stymulatorów łechtaczki po wibratory analne, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteś nowy w świecie wibrujących zabawek seksualnych, czytaj dalej, aby uzyskać kilka pomocnych wskazówek dotyczących wyboru najlepszego wibratora silikonowego dla Ciebie.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wibratora?

Zanim przejdziemy do wyboru odpowiedniego wibratora dla Ciebie, ważne jest, aby zrozumieć, jak wybrać odpowiednią zabawkę seksualną dla siebie. Pierwszym krokiem jest zorientowanie się, co chcesz z wibratora – to jest to, co pomoże Ci zawęzić wyszukiwanie i upewnić się, że dostajesz zabawkę, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Następnie, będziesz chciał pomyśleć o tym, co zamierzasz używać wibratora dla. Czego szukasz w swoim wibratorze? Może chcesz coś małego i dyskretnego, lub coś wystarczająco dużego, aby zapewnić stymulację punktu G lub prostaty.

Silikonowe wibratory

Silikon to bardzo trwały materiał, który jest również hipoalergiczny, nieporowaty i bezwonny. Silikonowe zabawki seksualne są łatwe do czyszczenia, utrzymania i pielęgnacji. Większość silikonowych zabawek seksualnych można myć wodą z mydłem antybakteryjnym, a także sterylizować na czas przechowywania lub podróży. Większość osób, które są nowe w świecie zabawek seksualnych, decyduje się na silikon. Silikon jest łatwy do czyszczenia, trwały i łatwy w utrzymaniu. Silikonowe wibratory są droższe niż większość innych typów wibratorów, ale są warte dodatkowych pieniędzy. Silikonowe wibratory są świetne dla osób z alergią na silikon lub z wrażliwą skórą. Są one również świetne dla ludzi, którzy chcą być w stanie korzystać z ich wibratora z każdym rodzajem smaru.

Silikonowe wibratory a lubrykanty

Większość silikonowych zabawek seksualnych jest lube safe, jednak niektóre nie są. Aby upewnić się, że kupujesz silikonowy wibrator bezpieczny, szukaj zabawek z napisem „lube safe” lub „silicone friendly” wydrukowanym na etykiecie. Jeśli zabawka, którą jesteś zainteresowany zakupem nie ma tych słów na etykiecie, to prawdopodobnie powinieneś unikać zakupu tego wibratora.

Wibrator silikonowy – jaki wybrać?

Istnieje wiele różnych typów wibratorów, a wybór najlepszego typu dla Ciebie może być zniechęcającym zadaniem. Jeśli tak jest, możesz rozważyć zakup wibratora silikonowego. Są one niezwykle trwałe, i może trwać bardzo długo z właściwej opieki. Są one również bardzo łatwe do czyszczenia i utrzymania. Robią, jednak kosztować trochę więcej niż inne rodzaje wibratorów, ale są dobrze warte kosztów. Silikonowe wibratory są łatwe w pielęgnacji, trwałe, łatwe do czyszczenia i trwają długo. Są one doskonałym wyborem dla każdego, kto chce trwały wibrator, który jest łatwy do czyszczenia i utrzymania.

Powrót na górę